MIE Education

Zajęcia edukacyjne robotyka Ciechanów Programowanie Ciechanów

Odblokuj nieograniczoną naukę

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek – podobnie jak umiejętności, których uczniowie będą potrzebować, aby być gotowym do życia przed ukończeniem studiów. Dzięki przystępnej i łatwej w zarządzaniu technologii,, nauczyciele mogą skupić się na dostarczaniu spersonalizowanych doświadczeń edukacyjnych, które pomagają zapewnić lepsze wyniki w nauce.


Lekcje hakowania STEM* i ćwiczenia praktyczne

Twórz projekty, wizualizuj dane w programach, zgłębiaj nauki ścisłe, technologię, inżynierię i matematykę. Scenariusze oparte na wysokich standardach światowych napisane z myślą o uczniach.

STEM to program nauczania oparty na idei kształcenia uczniów w czterech konkretnych dyscyplinach – nauce, technologii, inżynierii i matematyce – w podejściu interdyscyplinarnym i stosowanym.

Uczniowie uczestniczący w tym kursie realizują wyzwania zaprojektowane przez Microsoft Education Center w współpracy z NASA, Uniwersytet MIT i wieloma innymi podmiotami edukacyjnymi z całego świata.

Na zajęciach uczniowie szukają odpowiedzi na pytania jak działa prąd, czy można wysyłać nim widomości, jak przewidzieć trzęsienie ziemi, jak okiełznać siłę wiatru, jak budować technologię przyszłości. Metoda na znalezienie odpowiedzi jest jedna „doświadczenia”. Uczniowie wykonując serie doświadczeń zdobywają praktyczną wiedzę i sami znajdują odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Jednym z narzędzi wykorzystywanych do realizacji zadań są programowalne podzespoły edukacyjne Andino UNO.

Zajęcia prowadzą uczestnicy Akademii MIE Microsoft

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz 11+

Rozpocznij przygodę w Akademii MIE